Pataki Fanni
Környezetvédelmi nagykövet

Pataki Fanni kétszer ISF úszó világkupa győztes, akinek nem csak a sport, hanem a környezetünktisztaságának a sorsa is nagyon fontos. Fanni kitartása, teljesítménye garancia arra, hogy zöldebb világban éljünk. Segítsd a munkáját!

Személyes bemutatkozása:

Egész életem a sportról szól, 16 éve versenyszerűen úszom. Többszörös diák, vidék és korosztályos magyar bajnok vagyok. 2012-ben kétszer nyertem ISF úszó világkupát. Tagja voltam a Magyar Válogatottnak. Két évet az Egyesült Államokban tanultam és úsztam 100%-os sportösztöndíjjal.

Az utóbbi években tovább képeztem magam és úgy érzem, hogy nagyon sokat tudnék segíteni mind az oktatásban, az edzésekben, illetve a versenyzők felkészítésében. Bízom benne, hogy sikerül az évek alatt elsajátított tapasztalatomat, tudásomat, sporthoz való hozzáállásomat; alázatot, szorgalmat és hitet átadnom az utókor számára.

Emellett elkötelezett környezetvédőként támogatni kívánom a Hulladékvadász közösséget és szeretném minél tágabb körben felhívni a figyelmet tevékenységünkre. Hiszem, hogy a sport és a környezetvédelem kéz a kézben tud járni és helyes utat mutatni! Támogasd karrierem és a környezetvédelmet!